تلویزیون شهری P10 RGB یا تابلو روان فول کالر P10 RGB

تلویزیون شهری P10 RGB یا تابلو فول کالر P10 RGB پر طرفدار ترین نوع تلویزیون شهری است که سه led قرمز سبز و آبی قادر به تولید تمام رنگها می باشد. کلمه P10 نشان دهنده وجود فاصله ۱۰ میلیمتری بین هر دو جفت  led (سه led کنار هم یک جفت ساخته اند) است. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر مناسب ، نور بسیار زیاد و افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ و همچنین قیمت تقریبا مناسب در بین تابلو های فول کالر اشاره کرد.تلویزیون شهری اگر به دنبال تابلویی رنگی در بیرون مغازه یا شرکت خود هستید این تابلو برای شما مناسب است. این نوع تابلو روان به عنوان تلوزیون شهری شناخته می شود زیرا دارای نور بسیار زیادی است و در ابعاد بزرگ بسیار نورانی و زیباست.تلویزیون شهری

%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%87 80 %D8%AF%D8%B1 2 %D9%85%D8%AA%D8%B1 rgb - تلویزیون شهری

اندازه ۸۰ سانت در ۲ متر RGB

برای دیدن نمونه کارهای تابلو روان فول کالر  (تمام رنگی)   P10 RGB به اینجا مراجعه کنید.

تابلو روان فول کالر P8 (تلویزیون شهری)

تابلو فول کالر P8 یکی از تابلو های تمام رنگی است که با توجه به قیمت بالاتر آن نسبت به نوع P10 کمتر استفاده میشود اما این نوع نیز به نوبه خود دارای ویژگی هایی است که ممکن است در برخی جاها مناسب باشد.

کلمه P8 نشان دهنده وجود فاصله ۸ میلیمتری بین هر دو led است. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر مناسبتر از P10 ، نور زیادتر از P10 3in1 و افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در بیرون یا داخل مغازه یا شرکت خود هستید  و قصد خرید تابلوی نسبتا کوچکی یعنی کمتر از یک متر مربع را دارید این تابلو برای شما مناسب است. این نوع تابلو برای کسانی که به کیفیت تصویر بسیار حساسند نیز گزینه خوبیست.

تابلو روان فولکالر P8 در دو نوع فضای درونی indoor و نیز فضای بیرونی  outdoor ساخته می شود که نوع فضای بیرونی گرانتر و پر نورتر است.

%D8%AA%D9%84%D9%88%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86 %D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C - تلویزیون شهری

تلویزیون شهری داخل سالنی

تابلو روان فول کالر P6

تابلو فول کالر P6 یکی از تابلو های تمام رنگی است که با توجه به قیمت بالاتر آن نسبت به نوع P8 کمتر استفاده میشود اما این نوع نیز به نوبه خود دارای ویژگی هایی است که ممکن است در برخی جاها مناسب باشد.

کلمه P6 نشان دهنده وجود فاصله ۶ میلیمتری بین هر دو led است. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر فوق العاده ، نور بسیار زیاد افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در بیرون یا داخل مغازه یا شرکت خود هستید  و قصد خرید تابلوی نسبتا کوچکی یعنی کمتر از یک متر مربع را دارید این تابلو برای شما مناسب است. این نوع تابلو برای کسانی که به کیفیت تصویر بسیار حساسند نیز گزینه خوبیست.

تابلو روان فولکالر P6 در دو نوع فضای درونی indoor و نیز فضای بیرونی  outdoor ساخته می شود که نوع فضای بیرونی گرانتر و پر نورتر است.

تابلو روان فول کالر P4

تابلو فول کالر P4 یکی از تابلو های تمام رنگی است که فقط در فضای داخلی indoor استفاده می شود و دارای ویژگی هایی مخصوص به خود است.

کلمه P4 نشان دهنده وجود فاصله ۴ میلیمتری بین هر دو led است. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر فوق العاده ، نور بسیار زیاد افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در داخل مغازه یا شرکت خود هستید این تابلو برای شما مناسب است. این نوع تابلو برای کسانی که به کیفیت تصویر بسیار حساسند نیز گزینه خوبیست.

%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA %D8%AA%D9%84%D9%88%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86 %D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C - تلویزیون شهری

قیمت تلویزیون شهری

تابلو روان فول کالر P3

تابلو فول کالر P3 یکی از تابلو های تمام رنگی است که فقط در فضای داخلی indoor استفاده می شود و دارای ویژگی هایی مخصوص به خود است.

کلمه P3 نشان دهنده وجود فاصله ۳ میلیمتری بین هر دو led است.تلویزیون شهری از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر فوق العاده ، نور بسیار زیاد افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در داخل مغازه یا شرکت خود هستید و بالاترین کیفیت ممکن را می خواهید این گزینه برای شما مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.