خرید تابلو روان و تابلو ال ای دی

برای خرید تابلو روان و تابلو ال ای دی به نکات زیر توجه کنید تا بتوانید تابلو روان مناسبی  را با توجه به بودجه خود تهیه کنید.

اندازه

یکی از شاخصه های مهم خرید تابلو روان مناسب انتخاب اندازه مورد نیاز تابلو است. تابلو روان همانند دیگر تابلو ها هر چقدر بزرگتر باشد بیشتر قابل مشاهده است. اما شما باید بهترین سایز را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید.

برای کار شما یک تابلو کوچک هم مفید باشد. و نیاز شما را بر طرف کند. اگر می­خواهید فقط از حالت نوشتاری تابلو استفاده کنید زیاد به دنبال تابلو روان های با عرض زیاد نباشید و عرض ۴۲ سانت برای شما مناسب خواهد بود. اگر نوشته های زیادی دارید معمولا باید طول تابلو روان را خیلی کوچک نگیرید. سعی کنید برای خرید تابلو روان به اندازه آن توجه کافی داشته باشید زیرا بعدا به دلیل کمی کوچکی یا بزرگی تابلو خود دچار مشکلاتی میشوید. البته تابلو روان یکی از بهترین تابلو ها برای تغییر سایز است و پس از خرید تابلو روان خود به راحتی فقط با پرداخت هزینه قاب تابلو می توانید تعداد ماژول ها را تغییر دهید.

sale1 - آموزش خرید تابلو روان
اندازه ۱۰۶ در ۴۲ سانت

تراکم

یکی از پر کاربرد ترین تراکم برای خرید تابلو روان ، ۱۰۰۰۰ است که منظور این است که ۱۰۰۰۰ ال ای دی در متر مربع وجود دارد که نوع ماژول به کار رفته در این تابلو روان P10 است، یعنی فاصله هر ال ای دی از دیگری ۱۰ میلیمتر است.

تراکم های بالاتر برای تابلو سر در مغازه آن چنان مورد نیاز نیست. ولی اگر می­خواهید در پشت ویترین از تابلو روان استفاده کنید. سراغ تراکم های بالاتر بروید مثلا ۶۲۵۰۰ که نوع ماژول آن P4 است. یعنی فاصله هر ال ای دی از دیگری ۴ میلیمتر است.

ماژول - آموزش خرید تابلو روان
ماژول تابلو روان p10

رنگ

تابلو روان در رنگهای مختلفی از جمله قرمز، آبی ، سبز ، بنفش یا  تابلو روان فول کالر یا تمام رنگی ساخته می­شود.

اگر تابلو روان در سایز کوچک می خواهید خیلی به دنبال تابلو های فول کالر نباشید معمولا تابلو های فول کالر مناسب تابلو های با عرض مناسب می باشند زیرا عرض خیلی کم توانایی پخش فیلم در آنها را بسیار محدود کرده و تعداد پیکسل آنها مناسب فیلم نخواهد بود.

تابلو روان فول کالر ارزان - آموزش خرید تابلو روان
فول کالر ۱۰۶ در ۵۸ سانت
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.