سوالات قبل از خرید

1 چه اندازه تابلویی مناسب من است؟
به فضای در اختیار خود توجه کنید در قسمت نمونه کار ها می توانید کارهای تمام شده را ببنید. در هر قسمت اندازه تابلو روان مشخص شده است.
2چه نوع تابلویی برای من مناسب است؟
تابلو روان ها انواع مختلفی دارند معمولا سعی کنید با توجه به بودجه خود و فضایی که در اختیار دارید اقدام به خرید کنید. همیشه برای شما گرانترین نوع تابلو مناسب نیست. درست است که تابلوی گرانتر دارای کیفیت بالاتری است اما سعی کنید به نمونه کار های ما توجه کنید و بهترین اندازه ممکن را برای خود انتخاب کنید.
3تابلو روان فولکالر مناسبتر است یا تک رنگ
انتخاب تابلو روان و تلوزیون شهری کاملا به بودجه شما در این رابطه بستگی دارد اما مطمئن باشید انتخاب تکنولوژی بالاتر معمولا در آینده به نفع شماست.اما این را هم بدانید لزوما تابلو فولکالر در تمام ویژگی ها برتر از تابلو تک رنگ نیست. به شغل و فضای خود توجه کنید.
4کیفیت تصویر تابلو روان بر چه اساس است؟
یکی از مشخصه های اصلی کیفیت تصویر تابلو روان به تعداد ال ای دی ها در متر مربع مربوط است. که این کیفیت با حرف p و فاصله هر دو led به میلیمتر بعد از آن ذکر می شود. مثلا p10 یعنی فاصله هر دو ال ای دی 10 میلیمتر است.
5تلوزیون شهری چیست؟
تلوزیون شهری با تابلو روان فولکالر تفاوت آنچنانی ندارد و تنها تفاوت اصلی آن قاب و اندازه تابلو روان است. بطوریکه در تلوزیون شهری از قاب بزرگتر و با کیفیت بالاتری استفاده می شود و چون تعداد led ها بسیار بالاست نیاز به تجهیزات خنک کنندگی در داخل تابلو دارد.

سوالات پس از خرید

1برای گارانتی به کجا مراجعه کنم؟
شرکت ایده ال ای دی تا دو سال ماژول های خود را گارانتی نموده است و برای تعویض ماژول کافی است به ما مراجعه کنید.
2برای تعویض متن تابلو روان چکار کنم؟
برای تعویض متن تابلو روان کافی است از نرم افزار تابلو روان ارائه شده در هنگام خرید با توجه به آموزش تابلو روان موجود در سایت اقدام کنید. یا با شماره های شرکت تماس بگیرید تا نیروی لازم در این زمینه برای شما اعزام شود.
3برای خرابی پس از مدت گارانتی چکار کنم؟
شرکت تابلو روان ایده ال ای دی پس از مدت گارانتی نیز خدمات خود را قطع نخواهد کرد. کافی است با ما تماس بگیرید.

سوالات متفرقه

1مبنای قیمت گذاری تابلو روان چگونه است؟
قیمت گذاری تابلو روان بر اساس میزان کیفیت تصویر یا همان تراکم led و کیفیت ماژول و منبع تغذیه و سایر قطعات تابلو روان است.
2چرا قیمتهای شما از بقیه کمتر یا بیشتر است؟
ما با توجه به کیفیت قطعات خود اقدام به قیمت گذاری کرده ایم و تمام سعی ما بر این است که مشتری خود را راضی نگه داریم و حقی را از دیگران ضایع نکنیم.
3آیا شما بهترینید؟
واقعا ما نمیدانیم بهترینیم اما سعی خود را میکنیم که بهترین باشیم.
4من واقعا گیج شده ام از کجا بدانم شما راست می گویید؟
ما اطلاعات لازم در مورد محصول خود را در اختیار مشتری می گذاریم و صحت این اطلاعات با جستجو و پرسش قابل حصول است. ما به آنچه می فروشیم اطمینان داریم و حاضریم تمامی اطلاعات ممکن در مورد محصول خود را با کمال میل ارائه دهیم.
اگر جواب سوال خود را نیافته اید؟؟

با ما در ارتباط باشید

خط ارتباطی ما با شما در ساعات اداری

021-66017926

فروش ویژه تابلو روان ال ای دی زیر قیمت بازار
+