فروش تابلو روان

برای خرید تابلو روان به نکات زیر توجه کنید تا بتوانید تابلو روان مناسبی  را با توجه به بودجه خود تهیه کنید.

tablo1 - نحوه خرید
تابلو روان

اندازه تابلو روان

یکی از شاخصه های مهم خرید تابلو روان مناسب انتخاب اندازه مورد نیاز تابلو است. تابلو روان همانند دیگر تابلو ها هر چقدر بزرگتر باشد بیشتر قابل مشاهده است. اما شما باید بهترین سایز را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید. شاید برای کار شما یک تابلو کوچک هم مفید باشد. و نیاز شما را بر طرف کند. اگر می­خواهید فقط از حالت نوشتاری تابلو استفاده کنید زیاد به دنبال تابلو روان های با عرض زیاد نباشید و عرض ۴۲ سانت برای شما مناسب خواهد بود. اگر نوشته های زیادی دارید معمولا باید طول تابلو روان را خیلی کوچک نگیرید.

تراکم تابلو روان

در هنگام خرید تابلو روان به این نکته توجه کنید که تابلو روان با تراکم های مختلفی به فروش می­رسد که یکی از پر کاربرد ترین آنها ۱۰۰۰۰ است که منظور این است که ۱۰۰۰۰ ال ای دی در متر مربع وجود دارد که نوع ماژول به کار رفته در این تابلو روان P10 است یعنی فاصله هر ال ای دی از دیگری ۱۰ میلیمتر است. تراکم های بالاتر برای تابلو سر در مغازه آن چنان مورد نیاز نیست. ولی اگر می­خواهید در پشت ویترین از تابلو روان استفاده کنید. سراغ تراکم های بالاتر بروید مثلا ۶۲۵۰۰ که نوع ماژول آن P4 است. یعنی فاصله هر ال ای دی از دیگری ۴ میلیمتر است.

رنگ تابلو روان

تابلو روان در رنگهای مختلفی از جمله قرمز، آبی ، سبز ، بنفش یا فول کالر یا تمام رنگی ساخته می­شود. اگر تابلو روان در سایز کوچک می خواهید خیلی به دنبال تابلو های فول کالر نباشید معمولا تابلو های فول کالر مناسب تابلو های با عرض مناسب می باشند زیرا عرض خیلی کم توانایی پخش فیلم در آنها را بسیار محدود کرده و تعداد پیکسل آنها مناسب فیلم نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.