محصولات تابلو روان

محصولات شرکت ایده ال ای دی شامل انواع تابلو روان های تک رنگ، تمام رنگی ( فولکالر ) ، تلویزیون شهری و همچنین قطعات تابلو روان و تلویزیون شهری است.

تابلو های تک رنگ

تابلو های تک رنگ همانگونه که از اسمشان پیداست قادر به تولید تنها یک رنگ می باشند و در رنگهای قرمز ، سبز ، سفید ، آبی و بنفش تولید می­شوند.

تابلو روان قرمز

تابلو قرمز پر طرفدار ترین نوع تابلو روان است که از ویژگی های آن میتوان به نور زیاد و قیمت به مراتب کمتر آن اشاره کرد.

اگر به دنبال تابلو روان ارزان و پر نور هستید و زیاد تصاویر برایتان مهم نیست می­توانید از این نوع تابلو استفاده کنید. اندازه تابلو های قرمز معمولا خیلی بزرگ نیست و بیشتر تابلو روان های کوچک از این نوع ماژول استفاده میکنند.( ماژول به قطعه ای که ال ای دی ها روی آن قرار گرفته اند می گویند)

تابلو روان قرمز - محصولات
تابلو قرمز

برای دیدن نمونه کارهای تابلو روان قرمز به اینجا مراجعه کنید.

 

تابلو روان سبز

تابلو سبز نیز در بین تابلو های تک رنگ بسیار پر طرفدار است و از ویژگی های آن نور خوب و قیمت مناسب و نیز تفاوت با دیگر تابلو روان های سطح شهر است که چون بیشتر تابلو قرمز در سطح شهر موجود است اگر به دنبال تفاوت هستید تابلو سبز می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

تابلو روان سبز 2 - محصولات
تابلو سبز

برای دیدن نمونه کارهای تابلو روان سبز به اینجا مراجعه کنید.

 

تابلو روان سفید

تابلو سفید نیز پس از تابلو های قرمز و سبز پر طرفدار است و از ویژگی های آن می توان به قیمت مناسب و همچنین به نوعی تابلو سیاه و سفید است یعنی هنگامی که شما از تصاویر استفاده کنید گویی از یک تلویزیون قدیمی سیاه و سفید تصاویر پخش می شود و به نوعی تصاویر کلاسیک در آن بسیار زیباست.

تابلو روان سفید - محصولات
تابلو سفید

برای دیدن نمونه کارهای تابلو روان سفید به اینجا مراجعه کنید.

 

تابلو روان فولکالر (تمام رنگی)

تابلو روان های فول کالر نوع جدیدی از تابلو روان ها هستند که قادر به تولید تمام رنگها در تابلو می باشند.

تابلو های تمام رنگی یا فولکالر انواع مختلفی دارند. تابلو فول کالر P10 3in1 ، تابلو فول کالر P10 RGB ، تابلو فول کالر P8 ، تابلو فول کالر P6 ، تابلو فول کالر P4 ، تابلو فول کالر P3 .

تابلو روان تلوزیونی - محصولات
تابلو فول کالر

تابلو روان فول کالر P10 3in1

تابلو فول کالر P10 3in1 پر طرفدار ترین نوع تابلو روان رنگی است که یک led قادر به تولید تمام رنگها می باشد به نحوی که تمام سه رنگ اصلی داخل یک led قرار گرفته است. کلمه P10 نشان دهنده وجود فاصله ۱۰ میلیمتری بین هر دو led است. البته در این نوع تابلو دو نوع ماژول ( ماژول به قطعه ای که ال ای دی ها روی آن قرار گرفته اند می گویند) وجود دارد. که یکی دارای led های بیضی و دیگری دارای led های گرد و بزرگتر است که به مراتب نور و کیفیت نمایش بهتری از led های بیضی دارد. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر مناسب ، نور زیاد و افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ و همچنین قیمت مناسب در بین تابلو های فول کالر اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در بیرون مغازه یا شرکت خود هستید این تابلو برای شما مناسب است.

 

تابلو روان فول کالر - محصولات
تابلو فول کالر

برای دیدن نمونه کارهای تابلو روان فول کالر  (تمام رنگی)   P10 3in1بیضی به اینجا مراجعه کنید.

 

تلویزیون شهری P10 RGB یا تابلو روان فول کالر P10 RGB

تلویزیون شهری P10 RGB یا تابلو فول کالر P10 RGB پر طرفدار ترین نوع تلویزیون شهری است که سه led قرمز سبز و آبی قادر به تولید تمام رنگها می باشد. کلمه P10 نشان دهنده وجود فاصله ۱۰ میلیمتری بین هر دو جفت  led (سه led کنار هم یک جفت ساخته اند) است. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر مناسب ، نور بسیار زیاد و افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ و همچنین قیمت تقریبا مناسب در بین تابلو های فول کالر اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در بیرون مغازه یا شرکت خود هستید این تابلو برای شما مناسب است. این نوع تابلو روان به عنوان تلوزیون شهری شناخته می شود زیرا دارای نور بسیار زیادی است و در ابعاد بزرگ بسیار نورانی و زیباست.

اندازه 80 در 2 متر rgb - محصولات
اندازه ۸۰ سانت در ۲ متر RGB

برای دیدن نمونه کارهای تابلو روان فول کالر  (تمام رنگی)   P10 RGB به اینجا مراجعه کنید.

 

تابلو روان فول کالر P8

تابلو فول کالر P8 یکی از تابلو های تمام رنگی است که با توجه به قیمت بالاتر آن نسبت به نوع P10 کمتر استفاده میشود اما این نوع نیز به نوبه خود دارای ویژگی هایی است که ممکن است در برخی جاها مناسب باشد.

کلمه P8 نشان دهنده وجود فاصله ۸ میلیمتری بین هر دو led است. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر مناسبتر از P10 ، نور زیادتر از P10 3in1 و افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در بیرون یا داخل مغازه یا شرکت خود هستید  و قصد خرید تابلوی نسبتا کوچکی یعنی کمتر از یک متر مربع را دارید این تابلو برای شما مناسب است. این نوع تابلو برای کسانی که به کیفیت تصویر بسیار حساسند نیز گزینه خوبیست.

تابلو روان فولکالر P8 در دو نوع فضای درونی indoor و نیز فضای بیرونی  outdoor ساخته می شود که نوع فضای بیرونی گرانتر و پر نورتر است.

تلوزیون شهری - محصولات
تلویزیون شهری داخل سالنی

 

تابلو روان فول کالر P6

تابلو فول کالر P6 یکی از تابلو های تمام رنگی است که با توجه به قیمت بالاتر آن نسبت به نوع P8 کمتر استفاده میشود اما این نوع نیز به نوبه خود دارای ویژگی هایی است که ممکن است در برخی جاها مناسب باشد.

کلمه P6 نشان دهنده وجود فاصله ۶ میلیمتری بین هر دو led است. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر فوق العاده ، نور بسیار زیاد افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در بیرون یا داخل مغازه یا شرکت خود هستید  و قصد خرید تابلوی نسبتا کوچکی یعنی کمتر از یک متر مربع را دارید این تابلو برای شما مناسب است. این نوع تابلو برای کسانی که به کیفیت تصویر بسیار حساسند نیز گزینه خوبیست.

تابلو روان فولکالر P6 در دو نوع فضای درونی indoor و نیز فضای بیرونی  outdoor ساخته می شود که نوع فضای بیرونی گرانتر و پر نورتر است.

 

تابلو روان فول کالر P4

تابلو فول کالر P4 یکی از تابلو های تمام رنگی است که فقط در فضای داخلی indoor استفاده می شود و دارای ویژگی هایی مخصوص به خود است.

کلمه P4 نشان دهنده وجود فاصله ۴ میلیمتری بین هر دو led است. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر فوق العاده ، نور بسیار زیاد افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در داخل مغازه یا شرکت خود هستید این تابلو برای شما مناسب است. این نوع تابلو برای کسانی که به کیفیت تصویر بسیار حساسند نیز گزینه خوبیست.

قیمت تلوزیون شهری - محصولات
قیمت تلویزیون شهری

 

تابلو روان فول کالر P3

تابلو فول کالر P3 یکی از تابلو های تمام رنگی است که فقط در فضای داخلی indoor استفاده می شود و دارای ویژگی هایی مخصوص به خود است.

کلمه P3 نشان دهنده وجود فاصله ۳ میلیمتری بین هر دو led است. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر فوق العاده ، نور بسیار زیاد افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در داخل مغازه یا شرکت خود هستید و بالاترین کیفیت ممکن را می خواهید این گزینه برای شما مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.