تابلو روان

تابلو ال ای دی روان
تابلو ال ای دی قرمز

تابلو روان تابلو ال ای دی های عرضه شده در این سایت تماما دارای یکسال گارانتی تعویض ماژول می باشند. بالاترین کیفیت موجود در بازار ایران را دارا می باشند. قیمت تابلو روان  در ایده ال ای دی زیر قیمت بازار میباشد.

برای خرید ابتدا با توجه به نیاز و بودجه و راهنمایی سایت تابلو خود را انتخاب کنید. سپس طول تابلو به سانتی متر و عرض یا ارتفاع تابلو به سانتی متر را از اندازه های استاندارد موجود انتخاب نمایید. تابلو های روان در اندازه های 32 سانتی طول و 16 سانتی عرضی عرضه میشوند و 5 سانت از هر طرف نیز قاب می باشد.

تابلوهای led انواع مختلفی دارند که تابلوهای عرضه شده در ایده ال ای دی بصورت روان و سه بعدی می باشند . بردهای استفاده شده در تابلو های ایده بصورت HD  است. که در صورت درخواست خریدار از بردهای ایرانی استفاده میشود. البته بردهای HD قابل برنامه ریزی توسط خود مشتری می باشد. و در آینده به راحتی توسط خود فرد قابل برنامه ریزی است. ضمن اینکه تمامی بردها 3D می باشند.

کیفیت تابلو های قرمز و سبز و سفید کاملا یکسان بوده و تفاوت قیمت تنها از لحاظ رنگ می باشد. 

تابلو روان فول کالر
تابلو led فول کالر

تابلو های فول کالر بصورت تمام رنگی بوده و قابلیت پخش فیلم را دارا می باشند.

معمولا اندازه مناسب برای تابلو تمام رنگی یا به اصطلاح تابلو ال ای دی هفت رنگ یک متر ارتفاع یا عرض و 1.5 الی 2 متر طول می باشد.

قیمت تابلو روان

قیمت تابلو led در ایده ال ای دی تضمین شده است. در صورت مشاهده قیمت پایینتر با مشخصات اعلامی شرکت تمامی مبلغ شما قبل از تحویل تابلو ال ای دی عودت داده خواهد شد.

برای استعلام قیمت تابلو روان کافی است فرم پیش فاکتور را پر نمایید. قیمت ها به روز رسانی شده و هر روزه کمترین قیمت ممکن ارائه می شود. شرکت ابده ال ای دی یکی از شرکتهای هلدینگ ایده سازان می باشد.

تنها سایت موجود با موجودی بروز و قیمت بسیار مناسب. تمامی محصولات دارای قیمت زیر قیمت بازار بوده و علاوه بر آن دارای تخفیف ویژه به مدت محدود می باشد. محصولات ویژه معرفی شده در سایت شامل تابلو 106 در 58 سانت فول کالر یکی از مناسبترین قیمتها را با توجه به فول کالر بودن دارا است.همچنین تابلو روان قرمز 74 در 48 سانت موجود در تخفیف ویژه ارزانترین نوع تابلو تولیدی این شرکت می باشد.

تابلو led ها با قیمت خیلی پایین دارای قطعات دست دوم و نامرغوب است. که پس از مدتی دچار افت نور و اصطلاحا دچار پیکسل سوختگی میشود.

معمولا این تابلو ها با قاب نو ارائه می شود و براحتی کارکرده بودن آنها قابل تشخیص نمی باشد.

تابلو led

برای خرید تابلو  می توانید از فروشگاه آنلاین تابلو ایده ال ای دی استفاده نمایید یا در صورت مشکل با شماره های ۰۲۱۶۶۰۱۷۹۲۶ و ۰۹۱۹۷۹۸۳۹۵۰ تماس حاصل نمایید.

تابلو ال ای دی

تابلو مغازه بصورت های مختلفی از جمله تابلو روان و تابلو led ساخته می شود.خرید تابلو از ایده ال ای دی دارای مزایای بسیاری است: شما میتوانید همراه با تابلو خود سیدی برنمه ریزی تابلو روان خود را دریافت کنید علاوه بر آن در هر زمان برای تغییر متن تابلو روان خود می توانید اقدام نمایید. قیمت تابلو روان در ایده ال ای دی کاملا رقابتی بوده و کمترین قیمت ممکن در بازار می باشد.

نمایش 1–12 از 13 نتیجه