تاثیر تابلو روان بر میزان فروش

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و در عصر اطلاعات و ارتباطات رسانه ها نقش مهمی در تبلیغات بازی می کنند. امروزه تابلو های روان نوع جدیدی از تابلوست که توانسته جایگاه خوبی در انواع تابلو های تبلیغاتی بدست آورد.

تاثیر تابلو روان

تجربه ثابت کرده است که درگیر کردن حافظه دیداری مخاطبین اثرگذاری بیشتری در ماندگاری دارد مانند تبلیغات در شبکه های تلویزیونی، بیلبورد های تبلیغاتی و تابلو های تبلیغاتی که یکی از انواع مدرن تابلو های تیلیغاتی، تابلو روان(تابلو ال ای دی)و تلویزیون شهری میباشند ، تابلو روان و تلویزیون شهری با بهره گیری از  ویژگی های بسیار مهم تحت عنوان پرتاب نور و امکان پخش متون و تصاویر به صورت روان یا متحرک و حتی پخش فیلم و تیزر تبلیغاتی ،باعث شده که این نوع از تبلیغات به عنوان یکی از تاثیر گذارترین ها مطرح و مرسوم گردد به طوری که طبق گفته کارشناسان صنعت تبلیغات و دارندگان تابلو روان و تلویزیون شهری ،معرفی کالا وخدمات با این  متود تبلیغاتی باعث افزایش مشتری حداقل تا۳۰%میزان گذشته میشود.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و در عصر اطلاعات و ارتباطات و دنیای فناوری ، رسانه ها مهم ترین و تاثیرگذارترین نقش را در پیشرفت و توسعه هر رسته کاری اعم از دولتی و خصوصی دارند. بنابراین کمتر کسی می تواند تاثیر مستقیم تابلو روان یا تابلو های led را در افزایش میزان فروش محصولات نادیده بگیرد یا انکار کند. در اروپا تحقیقات گسترده ای جهت کشف تاثیر تابلو روان در فروش انجام گرفت. نتیجه یکی تحقیقات که بر روی یک تبلیغات تلویزیونی در فروشگاه ASDA صورت گرفته بود، حاکی از این بود که دو فروشگاه که از این شبکه تبلیغاتی استفاده می‌‌کردند، با وجود تابلو روان یازده درصد افزایش فروش داشتند.
در هنگام خرید تابلو روان باید به موارد زیر توجه کنیم :
نکته اول اینکه تعداد led ها در کیفیت وضوح تصویر بسیار تاثیر دارد. یعنی هرچه تراکم ال ای دی ها بیشتر باشد کیفیت تصویر هم به مراتب بهتر می شود. بنابراین به تراکم تابلو توجه فرمایید.
نکته دوم شرکت فروشنده نقش مهمی دارد. زیرا که خرید یک محصول بدون پشتیبانی و شناخت ریسک بزرگی است. بنابراین باید با دقت انتخاب شود .
به میزان نوردهی تابلو روان دقت شود. می توانید از فروشنده نمونه کار بخواهید و راجع به آن تحقیقات بیشتری به عمل آورید.
حتما به گارانتی و ضمانت محصول توجه داشته باشید.
معضلات تولید تابلو روان
واردات بی رویه و عدم کنترل ماژولهای بی کیفیت و چینی
ورود افراد غیر متخصص به زمینه تولید تابلو های روان که با مونتاژ ماژولهای آماده چینی همراه است
فروش تابلو روان بی کیفیت و عدم ارائه گارانتی و ضمانت ، همچنین ضرر و زیان مالی خریداران محصولات چینی ونوعی دلزدگی و ذهنیت منفی نسبت به تابلو های LED

sale - تاثیر تابلو روان بر میزان فروش
تاثیر تابلو روان
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.