index - تابلو ال ای دی جدید

تابلو ال ای دی روان قرمز جدید

تابلو ال ای دی جدید قرمز پر طرفدار ترین نوع تابلو روان است که از ویژگی های آن می توان به نور زیاد و قیمت به مراتب پایین آن اشاره کرد.

اگر به دنبال تابلو ال ای دی جدید ارزان و پر نور هستید. و زیاد تصاویر برایتان مهم نیست. می­توانید از این نوع تابلو روان استفاده کنید. اندازه تابلو ال ای دی های قرمز معمولا خیلی بزرگ نیست. و بیشتر تابلو روان های کوچک از این نوع ماژول استفاده میکنند.( ماژول به قطعه ای که ال ای دی ها روی آن قرار گرفته اند می گویند)

تابلو روان های قرمز دارای نور زیادی است. مخصوصا اگر از ماژولهای مناسب استفاده شده باشد. ماژول های تابلو روان در کیفیت تابلو روان بسیار موثر اند. چند نمونه از مارکهای معتبر و معروف در این زمینه ۸۰۶teta و ۸۰۶aw هستند.

اگر به دنبال تابلو روان در ابعاد بزرگتر از یک متر هستید از بردهای دارای طیف یا به اصطلاح سه بعدی استفاده کنید. این نوع تابلو ها معمولا گرانتر از تابلو های معمولی هستند. ولی زیبایی خاصی به تابلو شما می بخشند.

تابلو های جدید امروزه بصورت روان ساخته می شوند. تا بتوانند نظر مشتریان را جلب نمایند. و با افکتها و نور های جذاب جلب توجه کنند.

تابلو روان کم مصرف ترین نوع تابلو می باشد. که با توجه به مصرف برق پایین و داشتن مزایایی از جمله سهولت استفاده و برنامه ریزی . سبک بودن و همچنین سازگاری با تمامی شغل ها و قابلیت اغییر متن ساده از دیگر ویژگی های آن می باشد.

برای خرید تابلو روان قرمز به اینجا مراجعه کنید.