خرید تابلو روان و تابلو ال اي دي

برای خرید تابلو روان و تابلو ال اي دي به نکات زیر توجه کنید تا بتوانید تابلو روان مناسبی  را با توجه به بودجه خود تهیه کنید.

اندازه

یکی از شاخصه های مهم خرید تابلو روان مناسب انتخاب اندازه مورد نیاز تابلو است. تابلو روان همانند دیگر تابلو ها هر چقدر بزرگتر باشد بیشتر قابل مشاهده است. اما شما باید بهترین سایز را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید.

برای کار شما یک تابلو کوچک هم مفید باشد. و نیاز شما را بر طرف کند. اگر می­خواهید فقط از حالت نوشتاری تابلو استفاده کنید زیاد به دنبال تابلو روان های با عرض زیاد نباشید و عرض ۴۲ سانت برای شما مناسب خواهد بود. اگر نوشته های زیادی دارید معمولا باید طول تابلو روان را خیلی کوچک نگیرید.

اندازه 106 در 42 سانت

اندازه ۱۰۶ در ۴۲ سانت

تراکم

یکی از پر کاربرد ترین آنها ۱۰۰۰۰ است که منظور این است که ۱۰۰۰۰ ال ای دی در متر مربع وجود دارد که نوع ماژول به کار رفته در این تابلو روان P10 است، یعنی فاصله هر ال ای دی از دیگری ۱۰ میلیمتر است.

تراکم های بالاتر برای تابلو سر در مغازه آن چنان مورد نیاز نیست. ولی اگر می­خواهید در پشت ویترین از تابلو روان استفاده کنید. سراغ تراکم های بالاتر بروید مثلا ۶۲۵۰۰ که نوع ماژول آن P4 است. یعنی فاصله هر ال ای دی از دیگری ۴ میلیمتر است.

ماژول تابلو روان p10

ماژول تابلو روان p10

رنگ

تابلو روان در رنگهای مختلفی از جمله قرمز، آبی ، سبز ، بنفش یا فول کالر یا تمام رنگی ساخته می­شود.

اگر تابلو روان در سایز کوچک می خواهید خیلی به دنبال تابلو های فول کالر نباشید معمولا تابلو های فول کالر مناسب تابلو های با عرض مناسب می باشند زیرا عرض خیلی کم توانایی پخش فیلم در آنها را بسیار محدود کرده و تعداد پیکسل آنها مناسب فیلم نخواهد بود.

فول کالر 106 در 58 سانت

فول کالر ۱۰۶ در ۵۸ سانت

قیمت ها در 1398/10/08 بروز رسانی شده است.
+