نحوه خرید از ایده ال ای دی

مرحله اول1

مرحله اول

انتخاب تابلو روان مناسب
مرحله دوم2

مرحله دوم

پیش پرداخت
مرحله سوم3

مرحله سوم

تحویل تابلو
مرحله چهارم4

مرحله چهارم

پرداخت نهایی

ما شما را در انتخاب بهترین محصول مناسب شما یاری می کنیم

مانیاز شمارا به دقت بررسی میکنیم

ایده ال ای دی همواره در تلاش است تا گلچینی از برترین تابلو ها را با بهترین کیفیت برای شما آماده کند. ما معتقدیم که همیشه کیفیت بهتر از کمیت است و به همین دلیل همواره میکوشیم تا کار خود را با بهترین کیفیت ممکن به انجام رسانیم. لطف بی دریغ مشتریان ما گویای این ادعاست.

بیشتر بخوانید

مابهترین ها را برای شما فراهم میکنیم

پیشرفت و محبوبیت چشم گیر و رو به رشد ایده ال ای دی بر پایه ی 3 اصل کیفیت بالا، پشتیبانی قوی و احترام به مشتری است و ما به خوبی به قدرت این 3 اصل در کنار یکدیگر واقفیم و هر روز بیش از پیش تلاش خواهیم کرد تا مهر رضایت شما بر ایده ال ای دی، پر رنگ تر گردد. قطعا ما هیچگاه نمیتوانیم لطف و محبتی که کاربران به ما دارند به طور کامل جبران نماییم اما همواره سعی میکنیم تا با تکیه بر 3 اصل مذکور، قطره ای از محبت شما را پاسخ دهیم.

بیشتر بخوانید

فیلم خط تولید ما را مشاهده کنید

برای آشنایی با نحوه و کیفیت ساخت تابلو روان در ایده ال ای دی فیلم خط تولید ایده ال ای دی را مشاهده نمایید.

چرامردم مارا انتخاب میکنند

پیشرفت و محبوبیت چشم گیر و رو به رشد وردپرس سیتی بر پایه ی 3 اصل کیفیت بالا، پشتیبانی قوی و احترام به مشتری است و ما به خوبی به قدرت این 3 اصل در کنار یکدیگر واقفیم و هر روز بیش از پیش تلاش خواهیم کرد تا مهر رضایت شما بر وردپرس سیتی، پر رنگ تر گردد
24

ماه گارانتی

587

پروژه موفق

10

سال تجربه

21

تعداد نیروی متخصص

خرید تابلو روان

برای خرید تابلو روان به نکات زیر توجه کنید تا بتوانید تابلو روان مناسبی  را با توجه به بودجه خود تهیه کنید.

تابلو روان

تابلو روان

اندازه تابلو روان

یکی از شاخصه های مهم خرید تابلو روان مناسب انتخاب اندازه مورد نیاز تابلو است. تابلو روان همانند دیگر تابلو ها هر چقدر بزرگتر باشد بیشتر قابل مشاهده است. اما شما باید بهترین سایز را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید. شاید برای کار شما یک تابلو کوچک هم مفید باشد. و نیاز شما را بر طرف کند. اگر می­خواهید فقط از حالت نوشتاری تابلو استفاده کنید زیاد به دنبال تابلو روان های با عرض زیاد نباشید و عرض ۴۲ سانت برای شما مناسب خواهد بود. اگر نوشته های زیادی دارید معمولا باید طول تابلو روان را خیلی کوچک نگیرید.

تراکم تابلو روان

در هنگام خرید تابلو روان به این نکته توجه کنید که تابلو روان با تراکم های مختلفی به فروش می­رسد که یکی از پر کاربرد ترین آنها ۱۰۰۰۰ است که منظور این است که ۱۰۰۰۰ ال ای دی در متر مربع وجود دارد که نوع ماژول به کار رفته در این تابلو روان P10 است یعنی فاصله هر ال ای دی از دیگری ۱۰ میلیمتر است. تراکم های بالاتر برای تابلو سر در مغازه آن چنان مورد نیاز نیست. ولی اگر می­خواهید در پشت ویترین از تابلو روان استفاده کنید. سراغ تراکم های بالاتر بروید مثلا ۶۲۵۰۰ که نوع ماژول آن P4 است. یعنی فاصله هر ال ای دی از دیگری ۴ میلیمتر است.

رنگ تابلو روان

تابلو روان در رنگهای مختلفی از جمله قرمز، آبی ، سبز ، بنفش یا فول کالر یا تمام رنگی ساخته می­شود. اگر تابلو روان در سایز کوچک می خواهید خیلی به دنبال تابلو های فول کالر نباشید معمولا تابلو های فول کالر مناسب تابلو های با عرض مناسب می باشند زیرا عرض خیلی کم توانایی پخش فیلم در آنها را بسیار محدود کرده و تعداد پیکسل آنها مناسب فیلم نخواهد بود.

 

قیمت ها در 1399/04/03 بروز رسانی شده است.
+