چرا تابلو روان و تابلو ال اي دي برای تبلیغات مناسب است؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و در عصر اطلاعات و ارتباطات رسانه از جمله تابلو روان و تابلو ال اي دي نقش مهمی در تبلیغات، بازی می کند. تابلو روان نوع جدیدی از تابلو است که توانسته جایگاه خوبی در تبلیغاتی بدست آورد.
پرتاب نور و امکان پخش متون و تصاویر به صورت روان یا متحرک و حتی پخش فیلم و تیزر تبلیغاتی از امکاناتی است که تابلو روان ها می توانند در اختیار شما قرار دهند.
یکی از انواع مدرن تابلو های تیلیغاتی، تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری می باشند. که با بهره گیری از ویژگی های بسیار مهم  یاد شده باعث شده که این نوع از تبلیغات به عنوان یکی از تاثیر گذارترین ها مطرح و مرسوم گردد.

به گفته کارشناسان صنعت تبلیغات و دارندگان تابلو روان و تلویزیون شهری : معرفی کالا و خدمات با این روش تبلیغاتی باعث افزایش مشتری حداقل تا۳۰%میزان گذشته می شود.
همانطور که می دانید هدف از به کار بردن تابلوهای تبلیغاتی معرفی محصول شما است. تابلوهای ال ای دی ثابت این خواسته را به بهترین شکل برآورده می کنند. این تابلوها می توانند در قالب متن و یا اشکال مختلف طراحی شوند و هر قسمت آن از ال ای دی با رنگ دلخواهی ساخته شود و برای جلب توجه بیشتر چشمک زن باشند.

چرا شرکت ایده ال ای دی را انتخاب کنیم؟

شرکت تابلو روان و تابلو ال اي دي، ایده ال ای دی

ایده

شرکت ایده ال ای دی بزرگترین تولید کننده و وارد کننده تابلو روان در ایران است. که با بهره گیری از مهندسین توانمند،یکی از با کیفیت ترین تابلو ها را در ایران تولید کند.
قیمت به گونه ای است که مشتری با کمترین قیمت می تواند تابلو روان خود را دریافت کند.(به دلیل واردات مستقیم از شرکتهای طرف قرار داد)
شرکت ایده ال ای دی تولید کننده تلويزیون شهری نیز می باشد. تاکنون توانسته است پروژه های بسیاری را ارائه دهد.
برای خرید با شماره های ۰۲۱۶۶۰۱۷۹۲۶ و ۰۹۱۹۷۹۸۳۹۵۰ تماس بگیرید. شماره ۰۹۱۹۷۹۸۳۹۵۰ به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شماست.

تبلیغات هزینه نیست سرمایه است منتظر تماس و درخواست شما هستیم….
 

قیمت ها در 1398/10/08 بروز رسانی شده است.
+