چرا تابلو روان برای تبلیغات مناسب است ؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و در عصر اطلاعات و ارتباطات رسانه نقش مهمی در تبلیغات، بازی می کند. تابلو روان نوع جدیدی از تابلو است که توانسته جایگاه خوبی در تبلیغاتی بدست آورد.
تجربه ثابت کرده است که درگیر کردن حافظه دیداری مخاطبین مانند تابلو های تبلیغاتی اثرگذاری بیشتری در ماندگاری دارد. پرتاب نور و امکان پخش متون و تصاویر به صورت روان یا متحرک و حتی پخش فیلم و تیزر تبلیغاتی از امکاناتی است که تابلو روان ها می توانند در اختیار شما قرار دهند. یکی از انواع مدرن تابلو های تیلیغاتی، تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری می باشند.که با بهره گیری از ویژگی های بسیار مهم  یاد شده باعث شده که این نوع از تبلیغات به عنوان یکی از تاثیر گذارترین ها مطرح و مرسوم گردد.

به گفته کارشناسان صنعت تبلیغات و دارندگان تابلو روان و تلویزیون شهری : معرفی کالا و خدمات با این روش تبلیغاتی باعث افزایش مشتری حداقل تا۳۰%میزان گذشته می شود.

چرا شرکت ایده ال ای دی را انتخاب کنیم؟

شرکت تابلو روان ایده ال ای دی

ایده

شرکت ایده ال ای دی بزرگترین تولید کننده و وارد کننده تابلو روان در ایران است. که با بهره گیری از مهندسین توانمند توانسته است یکی از با کیفیت ترین تابلو ها را در ایران تولید کند.
قیمت در شرکت تابلو روان ایده ال ای دی به گونه ای است که مشتری با کمترین قیمت می تواند تابلو روان خود را دریافت کند.( به دلیل واردات مستقیم از شرکتهای طرف قرار داد)
شرکت ایده ال ای دی تولید کننده تلوزیون شهری نیز می باشد. تاکنون توانسته است پروژه های بسیاری را خدمت هموطنان گرامی ارائه دهد.
برای خرید با شماره های ۰۲۱۶۶۰۱۷۹۲۶ و ۰۹۱۹۷۹۸۳۹۵۰ تماس بگیرید. شماره ۰۹۱۹۷۹۸۳۹۵۰ به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شماست.

تبلیغات هزینه نیست سرمایه است منتظر تماس و درخواست شما هستیم….
 

قیمتها کاملا معتبر می باشد.امکان خرید آنلاین وجود دارد.برای اطمینان با شماره 02166017926 تماس حاصل نمایید.
+